Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yerli Şifreleme Yazılımı Eluvium

Collapse
X
Collapse

 • Yerli Şifreleme Yazılımı Eluvium

  Türkiyenin ilk yerli şifreleme yazılımı Eluvium artık beklentiyi verdi ve piyasaya çıktı.Askerli Standartlar içinde 256 bit şifreleme yapıp en gizli verilere erişimi, 3. taraflar bazından düzenlenmesini ve gözlemlenmesini engelliyor.Veri kaçaklığının önüne geçebilmek adına gelişmekte olan Eluvium sayesinde artık tamamen yerli bir şifreleme yazılımına sahibiz. Eluvium şifreleme yazılımı AES, Serpent, CAST6 ve Twofish gibi güvenilir şifreleme algoritmalarını kullanarak veri güvenliğini sağlayabilmektedir.

  Ayrıca Eluvium şifreleme yazılımıyla kombo şifreleme özelliğini kullanarak dosyalarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz. Eluvium şifreleme yazılımının en güzel özelliklerinden birisi de herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan şifreleme yapabilme ve dosyaların güvenliğini sağlayabilmek.

  Eluviumun diğer özellikleri de yazılımın kendi içinde bulunan güncelleme eklentisiyle Eluviuma gelen güncellemeleri kolayca yükleyebiliyorsunuz ve Eluviumun sahip olduğu dosya koruma modülü de hırsızlık gibi durumlarda veri güvenliği için karşı önlem alabiliyorsunuz. Eluvium şifreleme yazılımında bulunan Disk Wipe özelliği size diskinizde silinmiş olan dosyaları geri kurtarma ve veri kurtarma işlemleri gibi durumların önüne geçme şansı veriyor.

   Posting comments is disabled.

  Categories

  Collapse

  Latest Articles

  Collapse

  • JavaScript Alert Kodu
   forumcu
   JavaScript Alert Kodu

   Kod:
   <html>
   <body>
   <script type="text/javascript">
   alert("Uyarı Mesajım Alert Komutunu Kullandım.");
   </script>
   </body>
   </html>
   ...
   08-26-2017, 08:06
  • Cpanel de Kullanıcı Adı Oluşturma
   forumcu
   Cpanel de Kullanıcı Adı Oluşturma

   Konu açarken kurulumu anlatıyorum her defasında. Tabi içinde veritabanını da anlatmak zorunda kalıyorum, bundan dolayı hem bilmiyene yardımcı olur hemde anlatmak zorunda kalmam diye buraya yazim dedim.

   Cpanele nasıl ulaşılır?

   Sitenizinismi.Com/Cpanel Şeklinde ulaşılabilir yada Yada Sitenizinismi.com:2083 şeklinde.

   Cpanede veritabanı ve kullanıcıadı nasıl oluştururum?

   Cpanele girdikten sonra "MySQL®
   ...
   06-20-2017, 05:25
  • Micro Veri Nedir?
   forumcu
   Microdata / Micro Veri Nedir?

   Microdate, Google arama sonuçlarında gösterdiği(serp) web sayfalarıyla ilgili belli bir standartın olmasını ve tamamen kullanıcı dostu bir yapının oluşmasını istiyor.
   Her sitenin belirli şablonlar içinde sağlıklı bir kod yapısı kullanması, hem kullanıcının daha sayfayı tıklamadan önce bile sayfa hakkında daha kolay fikir sahibi olmasına hemde Google’ın hayali olan kusursuz arama motoru algoritması hedefine daha kolay
   ...
   06-17-2017, 08:49
  • DNS Önbelleği Nasıl Temizlenir
   forumcu
   DNS Önbelleği Nasıl Temizlenir

   Web site taşıma işlemlerinde genellikle eski sunucuyu görüyor dediğimiz bi sorun ortaya çıkar. Bu sorun aslında gerçek bi sorun değildir. Web sitenizi taşıdıktan sonra aşağıda verilen ayarları yaptığınızda yeni hostingdeki sitenize ulaşabilirsiniz.

   DNS adresleri internet servis sağlayıcısından otomatik olarak istemcilere verilir. Fakat bazı durumlarda dns adresi isteğe bağlı olarak getirilir. Daha çok sabit ip adresi olan web servislerinin...
   06-17-2017, 08:41
  • vBulletin CSS BOYUT Ayarları Genişlik / Yükseklik (Width-Height)
   forumcu
   vBulletin CSS BOYUT Ayarları Genişlik / Yükseklik (Width-Height)
   height Elemanların/etiketlerin yükseklik değerini ayarlar. auto
   length
   %
   max-height Elemanların/etiketlerin maksimum yükseklik değerini ayarlar. none
   length
   %
   ...
   06-17-2017, 08:33
  • Yerli Şifreleme Yazılımı Eluvium
   FreeWaLLe
   Türkiyenin ilk yerli şifreleme yazılımı Eluvium artık beklentiyi verdi ve piyasaya çıktı.Askerli Standartlar içinde 256 bit şifreleme yapıp en gizli verilere erişimi, 3. taraflar bazından düzenlenmesini ve gözlemlenmesini engelliyor.Veri kaçaklığının önüne geçebilmek adına gelişmekte olan Eluvium sayesinde artık tamamen yerli bir şifreleme yazılımına sahibiz. Eluvium şifreleme yazılımı AES, Serpent, CAST6 ve Twofish gibi güvenilir şifreleme algoritmalarını kullanarak veri güvenliğini sağlayabilmektedir....
   03-20-2017, 09:13
  Hazırlanıyor...
  X