Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Domain Otoritesi Domain Authority

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Domain Otoritesi Domain Authority

  Domain Otoritesi Nedir ?

  Bir websitenin ne kadar değerli olduğunu ölçmenin birçok farklı yöntemi vardır. Bazen az içerikli ama uzun yıllardır sektörde yer alan bir sitenin değeri, yüzlerce sayfası olan bir siteden fazla olabiliyor. Hatta sosyal medyada fenomen olmuş bir site, pek fazla organik trafik almamasına rağmen birçok rakibini geride bırakabiliyor.

  Bundan 3-5 sene öncesine dönersek, PageRank değeri bizim için çok önemliydi. Bir sitenin ne kadar kaliteli olduğunu belirlemede, hatta website satın almak süreçlerinde, bu değer çok önemli bir referans oluyordu. Ancak o günler geride kaldı.

  Artık bir websitenin kalitesi konuşulduğunda, bakmamız gereken domain authority değeri olmalıdır.

  Domain Authority (DA) yani Türkçe karşılığı Domain Otoritesi, dünyanın en büyük SEO şirketi MOZ tarafından, webteki tüm siteler için belirlenen bir değerdir.

  Domain authority değeriniz ne kadar yüksekse o kadar çok trafik alıyor dolayısıyla o kadar da çok gelir elde ediyorsunuz demektir.
  www.bonusum.com Profesyonel seo danışmanlığı olarak sitenizi veya firmanızı google ve diğer tüm arama motorlarında ilk sıralara taşıyoruz. Ayrıca web hosting ve webmaster forum sistemimiz sayesinde daha güvenilir platformda geniş yer sağlıyoruz. Web hosting Reseller Sunucu konusunda her türlü soru ve sorunlarınlarınızın cevaplarını web master forumumuzda bulabilirsiniz. https://www.bonusum.com
Hazırlanıyor...
X