Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yüzükler, Krallarını Arıyor!

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Yüzükler, Krallarını Arıyor!

  Yüzükler, Krallarını Arıyor!  Cengiz Han 2 topraklarında, Dargan sunucusunda heyecan şimdi dorukta! Her hafta yapılacak olan Kral Savaşları’yla her ırkın şampiyonu belli olacak.

  İlk hafta Türk ırkı, ikinci hafta Moğol ırkı, üçüncü hafta Pers ırkı ve dördüncü haftada da Rus ırkında gerçekleşecek mücadelelerle heyecan dorukta olacak!

  En değerli oyuncu olduğunu ispat etmek isteyenler, davetlisiniz! Şampiyonluk, çok değerli, özel yapım Cengiz Han yüzüğü ile ödüllendirilecek! Sen de savaşlarda yerini al, yüzük için mücadele et! Cengiz Han2’nin dünyasında kral olmak gerçekten kral olmaktır...

  Oyuna Hemen Başla: http://joy.ac/4fyz

  Detaylar:

  *Etkinlik, Dargan sunucusunda olacaktır.
  *Her Pazar günü saat 20:00'da Krallık Savaşı başlayacaktır.
  *1. Hafta Türk, 2. Hafta Moğol, 3. hafta Pers ve 4. Hafta da Rus ırkı savaşları yapılacaktır. Detaylar yine verilecektir.
  *Kazanan Pazartesi günü duyurulacak ve bu çok değerli yüzüğün sahibi olacaktır.
  *Yüzük, oyun içi eşya değil, gerçektir. Resimde gördüğünüz de bizzat o yüzüktür.
  *Çok değerli taşlar ve özel gümüş üzerine kurulu, özel yaptırılmış yüzüktür. Hem manevi olarak, hem de pahada oldukça ağır olduğunu söyleyebiliriz.

  İşte Fikstür;

  Sunucu: Dargan

  1.Hafta

  10 Mayıs 2015 Pazar, saat 20:00 Türk Irkı Savaşı

  2.Hafta

  17 Mayıs 2015 Pazar, saat 20:00 Moğol Irkı Savaşı

  3.Hafta

  24 Mayıs 2015 Pazar, saat 20:00 Pers Irkı Savaşı

  4. Hafta

  31 Mayıs 2015 Pazar, saat 20:00 Rus Irkı Savaşı
  www.bonusum.com Profesyonel seo danışmanlığı olarak sitenizi veya firmanızı google ve diğer tüm arama motorlarında ilk sıralara taşıyoruz. Ayrıca web hosting ve webmaster forum sistemimiz sayesinde daha güvenilir platformda geniş yer sağlıyoruz. Web hosting Reseller Sunucu konusunda her türlü soru ve sorunlarınlarınızın cevaplarını web master forumumuzda bulabilirsiniz. https://www.bonusum.com
Hazırlanıyor...
X