Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yumurta Bayramı

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Yumurta Bayramı

  Yumurta bayramı kapıya dayandı artık! Paskalya tavşanı kıtamızda görülmüş! Bunun sizler için anlamı; yumurta metinlerini omlet yapmak, sihirli yumurtalar bulmak, Paskalya tavşanına yumurta aramakta yardımcı olmak ve Patron Avcısı Etkinliği'nde zafer kazanmak demek!

  Yumurta Bayramı Etkinliği 07.04. cuma günü saat 10'da başlayacak ve 24.04. pazartesi günü saat 10'da sona erecek.
  Tüm etkinlik YZK'ları (NPC) etkinlikten sonra birkaç gün daha köylerde kalacak. Böylece ödüllerinizi teslim almaya vaktiniz olacak.

  Sizleri neler bekliyor neler:

  Yumurta Bayramı Etkinliği:
  • Canavarlar yumurta aramada elini sizlerden çabuk tuttu ve hepsini topladı. Ava çıkın, renkli hazinelerini kapın ve bunları Paskalya Tavşanı'na götürün, sizlere bir de ödülü var.
  • Normal Metin taşlarına ek olarak kıta oval yumurta metinleri tarafından da ziyaret edilecek. Bunlardan omlet yapın ve biraz şansla içinde değerli bir büyülü yumurta bulun. Yumurta metinlerinin seviyesi en fazla 95 olabileceği için Efsunlu Orman veya Ochao Tapınağı gibi yeni haritalarda bulunmazlar.  Nesne Market'te Yumurta Bayramı:
  • Yumurta Bayramı Etkinliği'ne uygun giyinmek isteyenler Nesne Market'te yumuşacık tavşan kostümleri ve ona uygun tavşan kulakları bulacak. Havucu pek sevmeyenler için Nesne Marketi'mizde destansı Samuray zırhlarımız var.
  • Tek başına yumurta aramak sıkıcı mı? Öyleyse yoldaşını al: Donni, namı diğer Katil Tavşan veya Frank, namı diğer Tavşancık, bahar yumurtalarını istediğinde, pek pas vermez ama sana her savaşta sadakatle yoldaş olur. Seni yararlı bonuslarla güçlendirir ve sadece hiddetli bakışlarıyla bile tüm rakipleri korkutur. Bunları ve başka cesur petleri, bir kümes dolusu bineği ve çok daha fazlasını tabii ki Nesne Market'te bulabilirsin.
  Yumurta Bayramı Edisyonu* Patron Avcısı Etkinliği:

  Yumurta aramaktan yoruldun mu? Öyleyse hadi patron avına! Tarafsız bölgeler Ork Vadisi, Buz Dağı, Ateş Diyarı ve Çöl'de patron canavarlar dolaşıyor. Ne yapmanız gerekiyor? Onları devirin! Karakterinin 30. seviye üzerinde olan her vuruşu bir hasar puanı verir. Sayılan ilk isabetten itibaren vuran karakter günlük ödül alma şansı elde eder. Ancak bu ödül patron ölürken karakter orada bulunuyorsa hak edilir. Bunu sizler için zorlu bir mücadele haline getirmek için patron canavara saldırı boyunca saldırı hızınız %20 zayıflamış olabilir. Bu debuff pencerenin sol üst köşesinde görüntülenir. Patron canavar ölürken orada bulunuyorsanız, en az bir isabetiniz varsa bir rastgele kutusu kazanırsınız ve 30 dakikalık %20'lik bir EXP güçlendirmesi kazanırsınız. Bunu da güçlendirici çubuğunun sol üst kısmında görürsünüz. Eğer patron canavar ölmeden bölgeyi terk ederseniz veya oyundan çıkış yaparsanız sayacınız sıfırlanır. Bu durumda günlük ödül kazanamazsınız.

  İsabet sayacı ne işe yarar? Patron canavarların işini başarıyla bitirdiyseniz ya köylerdeki YZK Bay B.'ye gidebilir ya da mini haritanın yanındaki etkinlik butonuna tıklayarak şu sandıklardan birini alabilirsiniz:

  500-999 geçerli vuruşun olursa bir bronz patron sandığı elde edebilirsin.
  Kod:
  50 Kırmızı iksir (B), 50 Mavi iksir (B), Yeşil iksir (B), Mor iksir (B), Dönüşüm Küresi

  1000-1999 geçerli vuruş için, bir gümüş patron sandığı elde edebilirsin.
  Spoiler Gizle
  Kod:
  Hız İksiri, Saldırı İksiri +10, Dönüşüm Küresi, Geçiş Bileti, 5 Cesaret pelerini, Kutsama Parsömeni, Liderin Kitabı, 100 Kırmızı iksir (B) , 100 Mavi iksir (B)


  En az 2000 geçerli vuruş için, bir altın patron sandığı elde edebilirsin. Spoiler Gizle
  Kod:
  Kutsama parsömeni, Ay özütü (K), Güneş Özütü, Liderin kitabı, Rüzgarın ayakkabıları, Kutsama küresi, Ejderha Parşömeni, 3 Saldırı iksiri +10, 3 Soğutma iksiri, 3 Hız iksiri, Genç pet kitabı, Dönüşüm Küresi
  Puanlarınızı etkinlik sona erdikten sonra da kullanabilirsiniz. Ancak bu durumda ödülünüzü her yerden değil, sadece Bay B.'nin kendisinden alabilirsiniz. Bulunduğu yerde özellikle bu iş için daha uzun süre kalacak. Kullanılmayan puanlar tabii ki bir süre sonra geçerliliğini yitirir.

  Günlük ödül sayacı gece yarısı sıfırlanır. Teslim alınmayan ödüller geri döndürülemez şekilde kaybolur. Avlanan patron canavar ölürse ve en az bir geçerli isabetiniz varsa mini haritanın yanındaki etkinlik butonuna tıklayıp günlük ödülünüzü teslim alabilirsiniz.

  Metin2 Ekibiniz yumurta ve patron canavar avında hepinize iyi eğlenceler diler.
  www.bonusum.com Profesyonel seo danışmanlığı olarak sitenizi veya firmanızı google ve diğer tüm arama motorlarında ilk sıralara taşıyoruz. Ayrıca web hosting ve webmaster forum sistemimiz sayesinde daha güvenilir platformda geniş yer sağlıyoruz. Web hosting Reseller Sunucu konusunda her türlü soru ve sorunlarınlarınızın cevaplarını web master forumumuzda bulabilirsiniz. https://www.bonusum.com

 • #2
  • 09.04 - Kırmızı Abanoz sandık drobu - 6s - ( 20:00 - 02:00)
  • 10.04 - Muffin Mührü drobu 2s (21:30 - 23:30)
  • 14.04 - 75% exp eventi 8s ( 16:00 - 23:59)
  • 15.04 - Futbol topu drobu 2s (20:00 - 22:00)
  • 17.04 - Muffin Mührü drobu 2s (21:30 - 23:30)
  • 20.04 - Sarı Abanoz sandık drobu - 6s ( 18:00 - 23:59)
  • 22.04 - Futbol topu drobu 2s (19:00 - 21:00)

  Yorum yap

  Hazırlanıyor...
  X