Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Wolfteam Paralı Hileliler Hakkında

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

  • Wolfteam Paralı Hileliler Hakkında

    Başlıktada yazdığım gibi oyunda herkesin bıktığı base tarayan veya can hilesi kullananların dışında birde profesyonel hilelerde var. Yani bedava ve paralı hileler, bedava olanı az çok belli oluyor ama parayla satın alınan imkansız gibi birşey. Anlamak için 3-5 kişiyi aynı anda alması gerek ondada kanıtlamak mümkün değil. Yıldızların kullandığına şahit oldum.

    Konuya gelelim oyuna report sistemide gelmeli, yani report yiyen oyuncunun hesabını oyun görevlisinin kontrol edip gerekeni yapması lazım. Report sistemi nasıl olabilir peki, report oranı yüksek olan maç kayıt altına alınır ve kontrol edilir. Kullandığı silahlar ve oyun içi hareketleri göz önüne alınarak bu işlem gerçekleştirilebilir. Tam olarak önüne geçilmese dahi, profesyonel oyun için report sistemi vazgeçilmezdir.
    www.bonusum.com Profesyonel seo danışmanlığı olarak sitenizi veya firmanızı google ve diğer tüm arama motorlarında ilk sıralara taşıyoruz. Ayrıca web hosting ve webmaster forum sistemimiz sayesinde daha güvenilir platformda geniş yer sağlıyoruz. Web hosting Reseller Sunucu konusunda her türlü soru ve sorunlarınlarınızın cevaplarını web master forumumuzda bulabilirsiniz. https://www.bonusum.com
Hazırlanıyor...
X