Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Honor 9 Ne Zaman Piyasaya Sunulacak

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Honor 9 Ne Zaman Piyasaya Sunulacak

  Çin’in ve dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Huawei’nin yan kuruluşu Honor genel olarak global pazara hitap eden bir marka. Daha çok orta segment ve üst segmente hitap eden modellerle karşımıza çıkan Honor, şu aralar yeni bir amiral gemisi modeli üzerinde çalışıyor.

  Honor 9 ismi ile tanıtılması beklenen bu modelin, ne zaman satışa sunulacağına dair ilk detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan Roland Quandt, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamada Honor 9’un 27 Haziran’da tanıtılabileceğini belirtti. Üstelik Quandt sadece açıklama yapmakla da kalmayıp, Honor 9 için hazırlanan tanıtım davetiyesinin resmini de paylaştı. Bu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

  Görselde de görüldüğü üzere “Tarihi Kaydet” sloganı ile 27 Haziran işaret edilmiş. Bu tabir genel olarak amiral gemisi modellerinin tanıtımında kullanılan bir slogan. En azından bir çok üretici bu şekilde kullanıyor.

  Ayrıca telefona verilen “Işık yakalayıcı” unvanı da biraz garip durmuş. Buradaki genel kanı, Honor 9’ın düşük ışıkta bile son derece iyi bir fotoğraf performansına sahip olduğu için böyle bir takma isim kullanıldığı yönünde.
  www.bonusum.com Profesyonel seo danışmanlığı olarak sitenizi veya firmanızı google ve diğer tüm arama motorlarında ilk sıralara taşıyoruz. Ayrıca web hosting ve webmaster forum sistemimiz sayesinde daha güvenilir platformda geniş yer sağlıyoruz. Web hosting Reseller Sunucu konusunda her türlü soru ve sorunlarınlarınızın cevaplarını web master forumumuzda bulabilirsiniz. https://www.bonusum.com
Hazırlanıyor...
X