Duyuru

Collapse
No announcement yet.

XP Kullanım Oranı Artıyor

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • XP Kullanım Oranı Artıyor

  XP Kullanım Oranı Artıyor  Özellikle Nisan 2014 senesi ile birlikte sistem için aslabir şekilde destek ve güvenlik güncellemesi sunulmuyor. Windows XP sisteminin artık tarihe karıştırmak isteyen Microsoft, bu mevzuda Windows 10 için ücretsiz geçiş benzer biçimde pek çok farklı kampanya yürütmüş olsa da XP’nin terk edilmesini sağlayamadı. Üstelik şu anda yüzde 20’lik bir kullanıma haiz olduğu belirtilen Windows 10, Windows 7 işletim sisteminin de gerisinde. Bu açıdan uzun zamandan beri farklı reklam çalışmaları ile daha da cazip hale gelmeye çalıştırılan Windows 10 için şu ana kadar başarıya ulaşabilmiş değil.

  Windows 10 kullanım oranları ile ilgili yapılan paylaşımlarda özellikle 2016 Şubat ayı itibariyle yaşanmış olan düşüşler net bir şekilde görülüyor. Şubat ayından itibaren özellikle yaz ortalarına kadar önemli bir düşüş yaşayarak 9.78’e kadar gerileyen Windows XP, 8.27 oranlarına kadar düşmesine karşın son meydana getirilen güncellemede yüzde 9.7’lik bir hisse almayı başardı.
  www.bonusum.com Profesyonel seo danışmanlığı olarak sitenizi veya firmanızı google ve diğer tüm arama motorlarında ilk sıralara taşıyoruz. Ayrıca web hosting ve webmaster forum sistemimiz sayesinde daha güvenilir platformda geniş yer sağlıyoruz. Web hosting Reseller Sunucu konusunda her türlü soru ve sorunlarınlarınızın cevaplarını web master forumumuzda bulabilirsiniz. https://www.bonusum.com
Hazırlanıyor...
X