Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Reid Hoffman, Microsoft’un Yönetim Kuruluna Katıldı

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Reid Hoffman, Microsoft’un Yönetim Kuruluna Katıldı


  Profesyonel iş ağı LinkedIn’in kurucu ortaklarından olan Reid Hoffman, Microsoft’un yönetim kuruluna katıldığını kaleme aldığı bir blog yazısıyla duyurdu.

  Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl Microsoft, LinkedIn’i 26.2 milyar dolar karşılığında satın almıştı. LinkedIn ile yakından ilgilenen Reid Hoffman, satış yapılana kadar LinkedIn’in de yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmüştü. Bununla birlikte kariyerine yatırımcı olarak devam eden Hoffman, bundan böyle Microsoft’un yönetim kurulunda da görev alacak.

  Reid Hoffman kaleme aldığı blog yazısında yeni görevi konusunda LinkedIn’in satışının tamamlanmasıyla birlikte Satya Nadella, Bill Gates ve Microsoft yönetim kurulu başkanı John W. Thompson ile alabileceği görevler hakkında detaylı görüşmeler yaptığını da belirtiyor. Bu görüşmeler sonunda ise Hoffman’ın Microsoft’un yönetim kuruluna üye olarak giriş yapması kararlaştırılmış. Microsoft yine bu yılın hemen başında LinkedIn’in kıdemli yöneticilerinden Kevin Scott’ı Microsoft’a CTO olarak transfer etmişti.

  www.bonusum.com Profesyonel seo danışmanlığı olarak sitenizi veya firmanızı google ve diğer tüm arama motorlarında ilk sıralara taşıyoruz. Ayrıca web hosting ve webmaster forum sistemimiz sayesinde daha güvenilir platformda geniş yer sağlıyoruz. Web hosting Reseller Sunucu konusunda her türlü soru ve sorunlarınlarınızın cevaplarını web master forumumuzda bulabilirsiniz. https://www.bonusum.com
Hazırlanıyor...
X