Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Skype Hololens Eklentisi

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Skype Hololens Eklentisi

  Dünya’nın en çok kullanılan görüntülü ve sesli görüşme uygulaması Skype, artık HoloLens ve Cortana desteğine erişmiş bulunmakta…

  Microsoft tarafından satın alındıktan sonra hızlı bir gelişen ve bünyesine yeni özellikler katarak yoluna devam eden Skype, şimdilerde Cortana ve HoloLens desteğine kavuşması ile gündemde… Yazılım devi tarafından hayata geçirilen sesli asistan servisi Cortana, bildiğiniz üzere Windows kaynaklı cihazların artık çoğunda kullanılabilir durumda. Nitekim Cortana desteğini genişletmek isteyen Microsoft, sesli asistan servisini şimdi ise Skype uygulamasına entegre etti.

  HoloLens Development Kit Geliyor

  Geçtiğimiz yıl duyurulan HoloLens, sanal gerçeklik gözlüklerinden çok daha öte bir teknoloji olarak biliniyor. Aynı anda birden fazla işi yapmayı mümkün kılan HoloLens, gelecek nesil teknolojilerden biri olarak adlandırılmakta. Nitekim Microsoft ise hazırladığı güncelleme sonrasında Skype uygulamasına HoloLens desteğini ekledi. Ancak bunu kullanabilmek için 3000 dolar değerindeki geliştirici setine sahip olmak gerekiyor.

  Normal kullanıcılar için Cortana desteğini aktif hale getiren Microsoft, uygulamanın Android, iOS ve Windows sürümleri için sesli asistan desteğini kullanıma sokmuş bulunmakta. Özellikle iş dünyasında epey büyük bir kullanım oranına sahip olması beklenen Cortana‘nın birden fazla işte yarar sağlaması bekleniyor.

  www.bonusum.com Profesyonel seo danışmanlığı olarak sitenizi veya firmanızı google ve diğer tüm arama motorlarında ilk sıralara taşıyoruz. Ayrıca web hosting ve webmaster forum sistemimiz sayesinde daha güvenilir platformda geniş yer sağlıyoruz. Web hosting Reseller Sunucu konusunda her türlü soru ve sorunlarınlarınızın cevaplarını web master forumumuzda bulabilirsiniz. https://www.bonusum.com
Hazırlanıyor...
X