Duyuru

Collapse
No announcement yet.

vBulletin 5.3.0 Yayına Sunuldu

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • vBulletin 5.3.0 Yayına Sunuldu

  vBulletin 5.3.0 Artık İndirebilirsiniz.

  Not: Henüz kararlı sürüm değildir. Bu sürüm bir Alfa sürümüdür ve test sunucularında kullanılmamalıdır.

  Çok Faktörlü Kimlik

  Akıllı telefonları kullanarak çok faktörlü ek güvenlik sağlar.


  Etkinleştirildiğinde, kullanıcı, kullanmayı seçtikleri uygulamadan giriş simgesini alır. Çoğu platformda Google Authenticator kullanmanızı öneririz. Kullanıcı bir güvenlik anahtarı oluşturduktan sonra uygun girişlerde gerekli olacaktır. Şu anda bu işlevsellik AdminCP, ModCP, Satır İçi Denetleme ve Site Oluşturucu'yu kapsar. Bunlar, cpsession sistemi tarafından kontrol edilen konumlardır.

  Takvim

  Etkinliklerin uygulanmasını takiben, Takvim Sayfasını ve ilgili modülleri sisteme ekledik. Bu, yaklaşmakta olan etkinliklerinizi geleneksel bir takvim formunda sunmanıza olanak tanır.

  Yeni modüller

  Takvim - Yeni sayfa için kullanılan takvim modülüdür. Bu modülü, bu bilgileri görüntülemek istediğiniz herhangi bir sayfaya da yerleştirebilirsiniz.

  Tab Konteyner - Bu yeni modül diğer modülleri içerebilir. Bu, sitenizde özel bir sekmeli sayfa oluşturmanıza olanak tanır. Bunu Takvim sayfasında bir örnek olarak kullanıyoruz. Orada sekme konteyneri modülü iki modüle sahiptir: takvim modülü ve gelecek etkinlikler modülü.


  Sistem Gereksinimleri

  Minimum PHP Sürümü: 5.6.0
  Minimum MySQL Sürümü: 5.1.5

  Önerilen PHP Versiyonu: 7.1 veya üstü
  Tavsiye Edilen MySQL Sürümü: 5.7.0 veya üstü
  Önerilen MariaDB Sürümü: 10+

  Mevcut Sürüm Destek Takvimi: Aktif Sürüm - 5.2.6
  Güvenlik Düzeltme eki - 5.2.5
  Güvenlik Düzeltme Eki - 5.2.4
  Yok Düzeltme eki Dağıtımı - 5.2.2 veya önceki.
  www.bonusum.com Profesyonel seo danışmanlığı olarak sitenizi veya firmanızı google ve diğer tüm arama motorlarında ilk sıralara taşıyoruz. Ayrıca web hosting ve webmaster forum sistemimiz sayesinde daha güvenilir platformda geniş yer sağlıyoruz. Web hosting Reseller Sunucu konusunda her türlü soru ve sorunlarınlarınızın cevaplarını web master forumumuzda bulabilirsiniz. https://www.bonusum.com
Hazırlanıyor...
X