Bozulan Eşyalarınız Evinizde Tamir Ediliyor

#1
Bozulan Eşyalarınız Evinizde Tamir Ediliyor
Mutfak eşyaların içinde en sık kullanılan fırın, bulaşık makinesi, aspiratör, ve çamaşır makinesi gibi ürünlerin bir anda bozulması ev hanımını stres içinde bırakarak zor durumda kalmalarını sağlar. Ürünlerin beyaz eşya servis tarafından onarımı yapılarak en kısa sürede sorunu çözülüyor. Ev hanımlarının yardımcısı olan ve birçok yükü üstünden alan firma işinde profesyonel olarak çalışıyor.

Kaliteli ve güven içinde işini yapan firma hijyen kurallar içinde çalışıyor. Müşteri memnuniyeti oluşturan ekip ve çalışanları yaptığı işi severek ve itina içinde uyguluyor. Bir telefonla ulaşım sağlayan servis gün içinde bozuk olan eşyanızı onarıp size yardımcı olarak işini yapıyor.

Beyaz eşya satın alınırken uzun yıllar kullanımı sağlayan garanti kapsamı içinde olan ürünlerden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Aradığınız firma sizin servis rehberi tarafından bilgilerinizi alarak sizi yönlendiren firma kısa sürede bilgilerinizle evinize ulaşım sağlıyor. Yıllara dayanan tecrübesini işine yansıtan servis uzman ekip ile işini yapıyor.