Yürürlük Tarihi: 13 Haziran 2024
Son Güncelleme: 13 Haziran 2024

Bu Gizlilik Politikası;

 • Bonusum Dijital Medya Ltd. Şti.
 • Adres: Suvadiye Mahallesi Gürsel Sokak No:8 A3 Blok Daire: 141, İstanbul / Türkiye 34010
 • E-Posta: [email protected]
 • Web Sitesi: www.bonusum.com
 • Telefon: +90 212 247 22 21

tarafından oluşturulmuştur.

Bu politika web sitemizi kullandığınızda topladığımız bilgilerin kullanımı ve açıklanması hakkındadır. Web sitemize erişerek veya kullanarak, bu Gizlilik Politikası uyarınca bilgilerinizin toplanmasını, kullanılmasını ve açıklanmasını kabul etmiş olursunuz. Aynı şekilde onaylamıyorsanız, lütfen web sitemize erişmeyin veya kullanmayın. Bu Gizlilik Politikasını, size herhangi bir önceden bildirimde bulunmaksızın ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını web sitemizde yayınlayacağız. Revize edilmiş Politika, web sitemize ve sizin devam eden erişim veya kullanımı 180 gün içinde yürürlüğe girecek ve bu süreden sonra devam eden erişim veya kullanımınız, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

Topladığımız Bilgiler

Size ait şu kişisel bilgileri toplayacak ve işleyeceğiz:

 1. Ad
 2. E-posta
 3. Web sitesi

Bilgilerinizin Nasıl Kullanılacağı

Sizin hakkınızda topladığımız bilgiler aşağıdaki amaçlar için kullanılacaktır:

 1. Geri bildirim toplama
 2. Destek
 3. Kullanıcıdan kullanıcıya yorumlar
 4. Kullanıcı hesabını yönetme

Eğer başka bir amaç için bilgilerinizi kullanmak istiyorsak, size danışacağız ve bilgilerinizi yalnızca onayınızı aldıktan sonra ve sadece onay verdiğiniz amaç(lar) için kullanacağız, aksi takdirde başka bir şey gerektirmez.

Bilgilerinizi Nasıl Paylaşacağız

Üçüncü bir tarafa onayınızı almadan kişisel bilgilerinizi aktarmayacağız, aşağıdaki sınırlı durumlar dışında:

 1. Analitik

Bu tür üçüncü tarafların, aktardığımız kişisel bilgileri yalnızca aktarıldığı amaca uygun olarak kullanmalarını ve bu amacı yerine getirmek için gerekenden daha fazla süre tutmamalarını gerekmektedir.

Ayrıca, kişisel bilgilerinizi aşağıdaki durumlar için açıklayabiliriz: (1) geçerli yasaya, düzenlemeye, mahkeme emrine veya diğer yasal süreçlere uymak; (2) sizinle olan anlaşmalarımızı yürütmek, bu Gizlilik Politikası da dahil olmak üzere; veya (3) Web sitemizi kullanımınızın herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal ettiğine dair iddialara yanıt vermek. Web sitemiz veya şirketimiz başka bir şirketle birleşirse veya satın alınırsa, bilgileriniz, yeni sahibine devredilen varlıklardan biri olacaktır.

Bilgilerinizin Saklanması

Kişisel bilgilerinizi, bu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçları yerine getirmek için toplayacağımız sürece, kullanıcıların hesaplarını sonlandırmalarından sonra 90 gün ila 2 yıl süreyle saklayacağız. Belirli bilgileri kayıt tutma/raporlama için geçerli yasa uyarınca daha uzun süre tutmamız gerekebilir veya yasal hakların uygulanması, dolandırıcılık önleme gibi diğer meşru nedenler için. Size (doğrudan veya dolaylı olarak) tanımlamayan artık anonim bilgi ve toplu bilgi, süresiz olarak saklanabilir.

Haklarınız

Uygulanan yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve düzeltme veya silme hakkınız olabilir veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alabilir, verilerinizin aktif işlenmesine kısıtlama getirebilir veya itiraz edebilir, kişisel bilgilerinizi başka bir varlığa aktarılması için bize talep edebilir, verilerinizi işlememize verdiğiniz herhangi bir onayı geri çekme hakkına sahip olabilirsiniz, yasal bir otoritenin önüne şikayet hakkına ve ilgili yasalar kapsamında ilgili diğer haklara sahip olabilirsiniz. Bu hakları kullanmak için bize [email protected] adresinden yazabilirsiniz. Talebinize uygun olarak cevap vereceğiz.

Unutmayın ki bize gerekli olan kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermez veya işlemek için verdiğiniz onayı geri çekmezseniz, bilgilerinizin istendiği amaçlar için işlenmesi yetersiz olabilirsiniz.

Çerez ve Diğerleri

Bu ve takip teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu takip teknolojileriyle ilgili tercihlerinizi öğrenmek için lütfen Çerez Politikamıza bakınız.

Güvenlik

Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemlerini kullanacağız. Bununla birlikte, doğal riskler göz önüne alındığında, kesin bir güvenlik garanti edemeyiz ve dolayısıyla, bize ilettiğiniz bilgilerin güvenliğini sağlayamayız veya garanti edemeyiz ve risk size aittir.

Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Bilgilerinizin Kullanımı

Hizmetimiz, tarafımızdan işletilmeyen diğer web siteleri bağlantıları içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla erişilebilecek herhangi bir web sitesini veya hizmeti işleten herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikasına veya diğer uygulamalarına değinmez. Ziyaret ettiğiniz her site için gizlilik politikasını gözden geçirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Diğer üçüncü taraf sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde herhangi bir kontrolümüz yoktur ve hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Şikayet / Veri Koruma Yetkilisi

Sizinle ilgili olan bilgilerin işlenmesi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bize [email protected] adresinden e-posta atabilirsiniz. Endişelerinizi ilgili yasaya göre ele alacağız.